Avalehele
 

Küsimused kategoorias "Laserravi ja impulssvalgusallikad".

 

Akne armid (03.03.2006)

Tere,
kuidas on võimalik nahalt eemaldada akne arme (kui kasulikud/kahjulikud need protseduurid on ja palju võiksid maksta?), ja kuna seda tehakse (kas nahaarst peab veel eelnevalt tegema mingi ravikuuri vms?

 

Akne armid (01.02.2006)

Tere !

Läbisin just roaccutane ravi ja sooviksin nüüd lahti saada ka akne armidest ( augud/ suured poorid põskedel, ninal, laubal ja punakad laigud ). Missugust protseduuri soovitate Teie armidest lahti saamiseks ? Olen teadlik laserist(see on vist kõige kallim ja paranemine võtab kõige ...

 

Naha fotonoorendamine ja akne armid (12.01.2006)

Tere
Sooviksin teada, kuidas on võimalik vabaneda aknearmidest, aknearmidest tingitud punetustest nahal, eriti viimast esineb mul palju, põskedel ja otsaees.
Olen lugenud, et naha fotonoorendamisel armid tasnaduvad ja punetused samuti. Kas see vastab ka tõele ja kas seda võib teha ka ...

 

Akne armid (10.12.2005)

Tere
Mul on selline probleem, et aknest on järele jäänud armid. Nad on küll ajaga "siledamaks" muutunud, aga kas on näiteks mingeid apteegist saadavaid kreeme, mis probleemi täiesti eemaldaks???
Aitäh

 

Armid ja pigmendilaigud (07.12.2005)

Milline meetod on parem armidele ja pigmendilaikudele kas keemiline koorimine(pindmine 50%) või siis plasmalite protseduurid. Kas kreemidest võib ka abi olla?

 

Akne tsüstid ja armid (29.11.2005)

Tere!
Olen 23a. naine ja 4 aastat olnud akne. Vistrikke pole küll palju, kuid aeg-ajalt tulevad nahaalused tsüstid. kui neid ise mitte torkida kaovad mõne nädalaga ära aga naha alla jäävad ikka kõvad tükid. Kuidas neist lahti saada? Kui aga tsüste ise torgin ja avada tahan,tekib peale ...

 

Armiravi - naha lihvimine (16.11.2005)

Tere!Kas Tartus teevad naha lihvimist?

 

Akne armid ja laserravi? Kas tehakse Kuressaares? (07.11.2005)

tahaksin teada kus saab seda laserravi näokergele aknele ...kas kuressaares oleks ka võimalik selline protseduur?ja kas see siis aitab?ja kui mul on punnidest armid siis kas laser ravi aitab ka neid vähendadA?