Avalehele
 

Küsimused kategoorias "Jalaseen".

 

Jalaseen (04.09.2008)

Olen kasutanud jalaseene raviks varvaste vahele Terbital kreemi ~ 2 nädalat. Naha seisund on paranemas, kuid tahaks teada, kas on veel mingeid meetmeid, mida peaks järgima parimate ravitulemuste saavutamiseks?

 

Kestendus kätel ja suukaudne seenevastane ravi (04.03.2008)

Olen 41 a mees. Umbes pool aastat tagasi pöördusin nahaarsti poole kummalise kestendusega käte sisekülgedel. Vahel harva peopesad sügelesid ning ka visuaalselt häiris. Arst palus näidata ka jalgu ning avastas visuaalsel vaatlusel jalaseene. Kätel olev asi pidi olema nn jalaseene „peegeldus”. ...

 

Lõhenenud kannad (04.02.2008)

Mulle teevad muret lõhed kandadel. Aeg-ajalt need paranevad ära, kuid mõne aja pärast tekivad uuesti. Kas on mingeid kreeme, mis olukorda leevendaks?

 

Varbavahed sügelevad (20.02.2006)

Tere!
Mida teha...
Varbavahed sügelevad nii, et võin nad lõhki kratsida. Olen peale pannud echinacia tinktuuri (on vist "päevakübar") aga see ravib ainult tagajärge ning sügelusele ei tee midagi. Alguses tundus, et nagu oleks mingid villid olnud, kuid nüüd pole küll midagi näha.

 

Jalaseen (25.01.2006)

Pool aastat tagasi hakasid mul sügelema jalatald , kand , varbavahed ja varbad ise ka . Nahk neil oli punetav , ketendav , villiline . Määrisin Lamisil 1% ning nädala pärast oli tulemus fantastiline , kõik nähud kadusid .Olen siiani hoolikalt jälginud jalahügieeni . Nüüd , viimased 2 nädalat ...

 

Jalaseen ja jalanõud (24.11.2005)

Lgp. doktor!
Olen mõned aastad tagasi teinud läbi jalaseene ravikuuri (Lamisil 250 mg, Terbinafin). Vahetult ravi alguses tuli mul maha suure varba küüs ja uus,mis kasvas,oli endiselt haigusnähtudega.See varvas jäigi endiselt haigeks.
Nüüd alustasin uuesti 3 nädalat tagasi sama ...

 

Sügelevad kohad säärtel (24.04.2005)

Tere!
Mul on hakanud jalad sügelema ja siis hakkavad haavad mädanema ning alles siis tulevad koorikud peale, kuid täitsa ära ei paranegi vaid jäävad punased armid.
Millega võiks olla tegu, kas määrida mingi kreemga?
Ette tänades