Avalehele
 

Derma.ee eesmärkideks on:

  • edastada objektiivset,kaasaegsetel teaduslikel allikatel põhinevat informatsiooni ja tõsta inimeste teadlikkust dermatoveneroloogia ja kosmetoloogia valdkonnas
  • aidata patsiendil/kliendil leida talle huvipakkuv spetsialist või teenus
  • hõlbustada orienteerumist ja valikute tegemist kirevas toote –ja ravimimaailmas, samuti ravi –ja iluprotseduuride osas
  • edendada virtuaalset suhtlemist nii patsientide kui spetsialistide vahel

Derma.ee artiklite ja toodete andmebaas täieneb pidevalt. Lisaks on plaanis üles panna foorum patsientidele ja spetsialistidele, kosmeetikasalongide ja kliinikute kontaktid ning teenused, edastada dermatoloogilisi uudiseid laiast maailmast.

Vali kaubamärk” ja “Vali seisund” rubriikide kaudu leitavad tooted kuuluvad kosmeetikatoodete ja käsimüügiravimite hulka. Informatsioon nende kohta pärineb tootjatelt.

Derma.ee soovib pidevalt oma portaali täiustada. Teie poolt tulnud ettepanekud ja nõuanded on igati oodatud.

Hoiatus

Kõik sellel veebilehel üles pandud materjalid on kaitstud autoriõiguse seadusega. Nende kopeerimine ja levitamine on keelatud ilma derma.ee toimetuse nõusolekuta.

Derma.ee poolt edastatud informatsioon ei asenda arsti visiiti ega meditsiinilist nõuannet igal konkreetsel juhul. Sobivaima lahenduse leidmiseks võib olla vajalik pöörduda dermatoloogi või muu spetsialisti poole.

Derma.ee artiklite sisu ei mõjuta sponsorid.

Derma.ee ei eelista ega soovita teatud ravimeid või muid tooteid, vaid edastab nende kohta käiva objektiivse informatsiooni.

Derma.ee ei paku hetkel võimalust edastada küsimusi spetsialistidele, kuid püüame teid aidata sobivate spetsialistideni jõudmises.

Sponsorid

Derma.ee portaali arendamist toetavad mitmed sponsorid. Juhul, kui olete huvitatud meie projektis osalemisest, palun võtke ühendust derma.ee toimetusega.