Avalehele
 
SineDec õli

SineDec õli

Keskmine hind apteekides:

20ml 15€

Lamatiste hooldamiseks ja parandamiseks.

SineDec on tuntud oma ainulaadse koostise ja erilise tootmisprotsessi poolest, mis tagab toote küllaldase paikse imendumise koos järgneva efektiivse ja kiire toimimisega.

Koostis
Kombinatsioon taimsetest hüperoksüdeeritud rasvhapetest (oleiinhape, palmitiinhape, linoolhape, linoleenhape, steariinhape, palmitoleenhape, arahhiishape, eikoseenhape, heptadekaanhape, heptadetseenhape ja beheenhape), etüüldekanoolist, tseramiid 3, fosfolipiididest (letsitiin), lavendliõlist.

Omadused
1. Taimsed hüperoksüdeeritud rasvhapped, mis saadakse läbi erilise protsessi, parandavad rakkude liitumist, takistavad veekadu ning naha ketendamist, taastades nahka kaitsva hüdrolipiidse kile. Lisaks parandavad nad vere tsirkulatsiooni kapillaarides, vähendades seeläbi probleemses piirkonnas tekkivate vabade radikaalide kahjustavat toimet endoteelkoele.
2. Fosfolipiidid etendavad tähtsat osa rakumembraanide koostises. Liikumatuse korral võivad vabad radikaalid kahjustada rakumembraane, põhjustades proteiinileket ja põletikulisi protsesse. Membraanide terviklikkus on naha kaitsefunktsioonide eelduseks.
3. Tseramiidid moodustavad 65% nahalipiididest, mis kaitsevad rakke ja on barjääriks naha niiskuse säilitamisel. On teaduslikult tõestatud, et tseramiid 3, lipiidse barjääri integreerijana, takistab veekaotust ja parandab naha toitainete omastamist. On näidatud, et mida madalam on tseramiid 3 tase, seda enam on nõrgenenud naha kaitsev funktsioon.
4. Lavendli eeterlik õli saadakse taime õite destilleerimisel ning see õli on tuntud paljude kasulike omaduste poolest. Omab antiseptilist, antibakteriaalset, valuvaigistavat, rahustavat, haavu parandavat ja fungitsiidset toimet.

SineDec pakub originaalset ja täielikku toimemehhanismi esimese astme lamatiste ennetamisel ja hooldamisel.

Kasutamine
Pihusta kahjustatud naha probleemsele alale 2-3 korda päevas.
Igapäevane SineDec kasutamine koos ennetava nahahügieeniga (hoida nahk kuiv ja puhas, regulaarne asendi vahetamine jne) aitab vältida nahahaavandite tekkimist.

Hoiatus
Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Aegumistähtaeg kehtib avamata pakendi kohta, mida on hoitud ettenähtud tingimustes.

Meditsiiniseade.
Kogus: 20 ml pihustuspudel
Maaletooja: AS Kevelt, Teaduspargi 3/1, Tallinn;
tel. 6204391, www.kevelt.ee
Tootja: Medichem S.r.l, Itaalia

Loe täpsemalt siit

Vaata kõiki tooteid