Avalehele
 
Eucerin Kids Micropigment Sun Lotion SPF 25

Eucerin Kids Micropigment Sun Lotion SPF 25

Keskmine hind apteegis:

150ml 15.86€

Eucerin keskmise kaitsega mikropigmentidega päevituspiim lastele SPF 25

• Kaitseb päikesepõletuse ja päikese poolt põhjustatud nahakahjustuste eest.
• Sobib ka väikestele lastele (alates 6. elukuust) mitteotsese päikesekiirguse käes viibimiseks.
• Ei sisalda keemilisi UV-filtreid.
• Ei sisalda lõhna- ega värvaineid.
• Eriti veekindel.
• Kliinilised uuringud tõestavad: Nahale sobilik, isegi atoopilise ekseemi puhul.

Aktiivne põhimõte: Efektiivne UVA/UVB kaitse põhineb mikropigmentidel, mis peegeldavad UV kiired naha pinnalt tagasi, ilma et need nahakihtidesse jõuaksid. E-vitamiin tugevdab naha enda kaitsevõimet ning dekspantenool niisutab ja rahustab nahka. Kaitseb laste õrna nahka.

Tähelepanu! Väldi päikesepõletust! Ära lase imikutel ja väikestel lastel viibida otsese päikesekiirguse käes. Väldi intensiivset keskpäeva-päikest (kell 11-15) ja liigset päikese käes viibimist. Kanna päikesekaitsevahendit rikkalikult nahale alati enne päikese kätte minekut ning korda protseduuri sageli, eriti pärast higistamist, ujumist ja käterätiga hõõrumist. Lisaks päevituspiimale kaitse alati laste keha riietega, kasuta ka mütsi ja päikeseprille ning kanna kõrge faktoriga päikesekaitsekreemi riietega katmata kehaosadele. Ka kõrgeima kaitsefaktoriga kreemid ei kaitse nahka 100%.

Päikesekiirguse toime nahale. Päike annab meile hea enesetunde. See mõjutab aktiivselt D-vitamiini sünteesi meie organismis, millel omakorda on positiivne mõju luude tugevusele, samuti on päikesel mitmeid haigusi ennetav toime. Liiga suur annus UV-kiirgust võib siiski põhjustada tõsiste tervisprobleemide, sh nahavähi ilmnemist.
UVB-kiired tungivad epidermisesse ja tekitavad nii nahapõletust kui ka naharakkude DNA kahjustusi.
UVA-kiired ulatuvad dermiseni, olles vabade radikaalide moodustumise põhjuseks. Selle tagajärjel võib tekkida päikeseallergia, raku DNA kahjustused, vähenenud rakuaktiivsus ja naha enneaegne vananemine.

Lapse tundliku naha kaitsmine päikese eest. Lapse naha kaitsmine päikese eest on eriti tähtis, kuna võrreldes täiskasvanuga on tema naha kaitsevõime tunduvalt nõrgem. See tuleneb nii õhukesest pindmisest nahakihist kui ka väljaarenemata kaitsemehhanismidest. Lapsed on päikesekiirguse suhtes sageli tundlikud. On tõestatud, et UV-kiirguse poolt põhjustatud kahjustused ja sagedased lapseeas saadud päikesepõletused suurendavad hilisemas eas nahavähki haigestumise riski.

Vaata kõiki tooteid