Avalehele
 
Eucerin Allergy Protection Sun Creme-gel SPF 25

Eucerin Allergy Protection Sun Creme-gel SPF 25

Keskmine hind apteegis:

150ml 17.84€

Eucerin keskmise kaitsega kreem-geel päikeseallergilisele nahale SPF 25

Keskmine UVA/UVB kaitse – vastab Euroopa Liidu nõuetele.
Tõestatud kaitsev toime päikeseallergia, sh polümorfse valguslööbe ja Acne aestivalis (nn Mallorca akne) vastu.
Ei sisalda lõhnaaineid ega emulgaatoreid, et vähendada nahaärrituste riske.
Veekindel ning ei jäta nahka rasvaseks.
Kliinilised uuringud tõestavad: toimib suurepäraselt ning sobib päikeseallergilise naha puhul.

Aktiivne põhimõte:
Lisaks efektiivsele UVA/UVB kaitsele sisaldab kreem-geel taimse päritoluga antioksüdanti AGR (alfa-glükosüül-rutiin), mis koos E-vitamiiniga tugevdab naha enda kaitsevõimet vabade radikaalide vastu, mis on põhilised päikeseallergia põhjustajad.

Tähelepanu!
Väldi intensiivset keskpäeva-päikest (kell 11-15) ja liigset päikese käes viibimist. Kanna päikesekaitsevahendit rikkalikult nahale alati enne päikese kätte minekut ning korda protseduuri iga kahe tunni järel, eriti pärast higistamist, ujumist ja käterätiga hõõrumist. Normaalsuuruses täiskasvanu nahale kulub umbes 36 g toodet (umbes 6 teelusikatäit). Ära lase imikutel ja väikestel lastel viibida otsese päikesekiirguse käes. Lisaks päevituspiimale kaitse alati laste keha riietega, kasuta ka mütsi ja päikeseprille ning kanna kõrge faktoriga päikesekaitsekreemi riietega katmata kehaosadele. Pärast naha koorimist, laserhooldust või ravimikuuri kasuta eriti kõrge kaitsefaktoriga kreemi (SPF 50+). Ka kõrgeima kaitsefaktoriga kreemid ei kaitse nahka 100%.
Lase tootel enne riietumist korralikult imenduda. Kõrge efektiivsusega looduslike koostisainete tõttu võib heledatele riietele jääda kollaseid plekke, mida saab eemaldada masinpesuga, kui riide-eset eelnevalt töödelda plekieemaldusvahendiga. Kontrolli pesemisjuhiseid rõiva tootesildilt.
Dermatoloogiliselt testitud.

Vaata kõiki tooteid