Avalehele
 
Epigen Labial kreem

Epigen Labial kreem

Keskmine hind apteegis 6 €

Epigen on uus efektiivne ja ohutu preparaat, mis avaldab viirusevastast toimet herpeseviiruse vastu. Preparaat on viirusvastase, immunomoduleeriva, põletikuvastase, rahustava ja pehmendava toimega. Soovitatakse kasutada kõikide herpesviiruste poolt põhjustatud infektsioonide korral. Leevendab sümptomeid alates esimesest päevast. Ebamugavustunne kaob pärast 2-3 päeva kestnud ravi.

Koostis:
toimeaine - Glütseriziinhape- 0,1 g. Lisaained.

Toime:
Epigen avaldab viirusevastast toimet herpest põhjustava viiruse vastu. Ebamugavustunne kaob pärast 2-3 päeva kestnud kasutamist. Teaduslikult on tõestatud, et glütseriziinhape avaldab toimet viirusinfektsioonide tsükli erinevatele staadiumitele, nagu peremeesrakku tungimine, membraani katkestamine ja uute viiruspartiklite vabanemine. Epigeeni on otstarbekas kasutada ka peale kliiniliste nähtude kadumist.

Näidustused:
Preparaati soovitatakse hooldusvahendina herpesviiruste poolt põhjustatud infektsioonide korral. Epigen huultekreemi kasutatakse ka huulte niisutamiseks kuivadele ja kahjustatud huultele ning kaitseks külma ja infektsiooni eest.

Kasutamine:
Epigeni peab kasutama võimalikult tihti päeva jooksul (minimaaliselt 3-5 korda päevas). Kandke regulaarselt piisav kogus. Raskete juhtude korral võib manustamist pikendada ilma, et sellega kaasneks mingeid probleeme.

Eelised:

looduslik koostis, kiire efekt
kõrvaltoimeta, sobib pikaajaliseks kasutamiseka
sobib rasedatele
lihtne kasutada

Vastunäidustused:
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral preparaadi koostisainete suhtes. Sobimatust või koostoimeid teiste ravimitega kindlaks tehtud ei ole.

Kõrvaltoimed:
Võimalikud kõrvaltoimed, mis võivad esineda, on põhjustatud allergilistest reaktsioonidest preparaadi koostisainete suhtes. Manustamisviisi ja koostisainete omaduste tõttu ei põhjusta toode kõrvaltoimeid.
Lõpetada kasutamine juhul, kui tekib põletik, kipitus või muu ebamugavustunne. Ebatavalise lõhna või teiste kõrvaltoimete tekkimisel konsulteerige arstiga.

Pakend: dosaatorpudel kreemiga 5 ml

Säilitamine: hoida ülekuumenemise eest. Peale tarvitamist pakend kohe sulgeda.
Pärast kõlblikkusaja lõppu mitte kasutada! Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Cheminova Int.S.A., Madrid, Macarena 14,
Lisainfo ja kliinilised uuringud on saadaval tootja internetleheküljel www.skintreat.net või vene keeles www.invar.ru

Küsige tasuta näidised! Tel. 6030152

Vaata kõiki tooteid