Avalehele
 
Nail Tek Transition Kit (üleminekukomplekt) 3x 15

Nail Tek Transition Kit (üleminekukomplekt) 3x 15

Nail Tek pakub üleminekuks kunstküüntelt loomulikele küüntele väga tõhusat hoolduskomplekti. See sisaldab aluslakki (Foundation II), intensiivravivahendit (Intensive Therapy II ) ja küünehoodusõli (RENEW). Meie ei soovita kunstküüsi maha võtta, pigem tuleks nad välja kasvatada.

Kasutamine:
1. Esmalt viilige küüned lühemaks; kunstküünte üleminekukoht loomulikule küünele lihvige ettevaatlikult võimalikult ühetasaseks.
2.Seejärel kantakse hooldatud küüntele 1-2 kihti aluslakki Foundation II, mis tasandab küünte ebatasasused ning ravib ja tasakaalustab loomulikke küüsi.
3.Aluslakile kantakse peale kaks kihti värvilakki. Meie soovitame seda teha mitmel põhjusel. Esiteks, kuna küüned on eriti õrnad ravi algfaasis ja lühikeste küüntega tekib kiusatus kasutada sõrmeotsi, võib lakk maha kooruda ning küüs jääda kaitseta. Teiseks, kokkupuude veega, puhastusvahenditega ja muude loomuliku küüne vaenlastega võib kaasa tuua küünte lõhenemise ning vigastada küüne alusplaati. Värvilist küünelakki kasutades on mahakoorunud lakk kergemini märgatav, võimaldades lakita osa õigel ajal üle katta. Kolmandaks, värviline küünelakk suurendab nõrkade ja õhukeste küünte vastupidavust, kuni küüned muutuvad tugevaks ja terveks.
4.Värvilaki peale kantakse pealislakk Intensive Therapy II, mis on mõeldud pehmetele ja kahjustunud küüntele. Intensiivravi parandab küünte olukorda, sidudes ja kinnitades küünekihid omavahel nii, et küüs muutub tugevamaks. Loomulike küünte kinnistamiseks ja kaitsmiseks tuleb intensiivravivahendit iga päev 1 kiht uuesti peale kanda. Nail Tek tugevdaja kasutamine aluslakina RAVIB küünt, samal ajal kui igapäevaselt pealekantav pealiskiht KINNISTAB JA KAITSEB küüneservi ja uut kasvavat küüneosa. Lakikihid eemaldatakse 7 päeva pärast atsetoonivaba küünelaki eemaldajaga ning seejärel alustatakse uuesti eelpool toodud juhendi järgi.
5.Tervetest küünenahkadest saavad alguse ka terved küüned. Küünetugevdajad võivad kuivatada küüneäärset nahka, seega soovitame koos küünetugevdajaga kasutada küünehooldusõli Renew. See on raviomadustega looduslik õli, mis toidab ja ravib küünenahkasid ning taastab, kaitseb ja hooldab küüsi, pakkudes samas ka looduslikku kaitset seenhaiguste vastu. Renew sisaldab unikaalseid eeterlikke õlisid nagu jojoba, riisikliiõli ja mandliõli, aga ka niisutusaineid ja tõhusaid, looduslikke seenevastaseid koostisosi, nagu Austraalia teepuuõli ja E vitamiin. Tilgutage iga päev üks tilk küüneäärsele nahale ning masseerige sisse. Parim aeg õli peale kandmiseks on õhtul enne magama minekut. Küünelakki ei ole vaja maha võtta.

Nail Tek Transition Kit on küünehooldusprogramm, mis aitab Teil oma loomulikke küüsi kasvatada ja tervetena hoida ning mille järgimisel on tulemused märgatavad. Olenevalt küünte kasvamise kiirusest võtab kogu ravimise ja tugevdamise protsess aega 4 kuni 6 kuud. Pärast seda järgneb hooldusfaas, kus kasutatakse juba järgmist küünehooldusvahendit Maintenance Plus I.

Salongid, kus müüakse Nail Tek tooteid:

Tallinn:Ilusalong Loren Kaupmehe 3 ja Tartu mnt 53; Ilusalong Madonna Narva mnt 13; Viru Hotelli Ilusalong Viru Väljak 4; Ilusalong Abigail Rävala 3/ Kuke 2 (Hotell Radisson), Ilusalong Isabel Müürivahe 15; Ilusalong Stiil Toompuiestee 4; Maakri Ilusalong Maakri 19/21; Ilusalong Pretty Pae 72; Salong + Sõpruse pst 201/203; Ilusalong Beauty Farm Faehlmanni 34; Ilusalong Bona Dea Pinna 19; Pirita Top Spa Ilumaailm Regati 1
Viimsi: Ilusalong Venus Randvere tee 11 (Viimsi SPA)
Tabasalu: Tabasalu Ilusalong Kooli Tee 1
Keila: Ilusalong Belle Jaama 11
Haapsalu: Ilusalong Plus Posti 37; Ilusalong Sharm Posti 26;
Kuressaare: Hotell Rüütli Ilusalong Pargi 12; Hotell Meri Ilusalong Pargi 16
Märjamaa: Ilusalong Pärnu mnt 13
Pärnu: Pärnu Hotelli Ilusalong Rüütli 44
Aravete: Iluteenuste tuba Piibe mnt 16;
Paide: Ilusalong Suur-Aia 25; Ilusalong Fookus Väike-Aia 5
Türi: Iluteenuste tuba Viljandi 4-40;
Tartu: Vanalinna Ilusalong Rüütli 22
Viljandi: Christina Ilusalong Tartu 11/Lossi29; Martina Ilusalong Lossi22; Ilusalong Merkos Posti 10;
Põlva: Ilusalong Iris Kesk tn 6;
Võru: Kesklinna Ilusalong Tartu tn 23
Rakvere: Ilusalong Helena Parkali 7
Narva: Ilusalong Kangelaste 2; Ilusalong Anna-Maria Lavretsovi 6; Ilusalong Imidz Puskini 19

Küsige Nail Tek küünehooldustooteid ka oma maniküürija käest.

Vaata kõiki tooteid