Avalehele
 
Nail Tek Xtra 15 ml

Nail Tek Xtra 15 ml

XTRA on samm edasi intensiivravivahendist Intensive Therapy II. Xtra on mõeldud äärmiselt nõrkadele ja õhukestele küüntele, mis tahavad võimalikult tugevatoimelist ravi, kuna ükski varem proovitud toode ei ole aidanud. Kuigi mõned küüned vajavad pikaajalist ravi, võib enamus inimesi pärast lühiajalist XTRA ravikuuri edukalt intensiivravile (Intensive Therapy II) üle minna.

XTRA toimib hästi ka spetsiifiliste probleemide puhul. Teil võib olla probleeme oma põhikäe kahe või kolme sõrmeküüne kasvatamisega. Need “töösõrmed” võivad natuke abi vajada. XTRA aitab sellest probleemist üle saada ning Teil on lõpuks ometi kümme tugevat, tervet küünt. Kui XTRA ravikuuri eesmärk on saavutatud, võite üle minna intensiivravile küünehooldusvahendiga Intensive Therapy II.

Kui Te soovite eemaldada kuntsküüned, on loomulik küüs tavaliselt nende paigaldamise ja/või eemaldamise käigus kannatada saanud. Igal juhul on Teie küüned kahjustatud ja tundlikud. Sellepärast on XTRA Teie jaoks liiga tugevatoimeline. Parim viis teada saada, millist toodet peaksite kasutama, on teha katsetusi ühe küüne peal. Kõigepealt proovige sellel intensiivravivahendit Intensive Therapy II. Kui esineb tundlikkust, tuleks ajutiselt üle minna küünekaitsevahendile Protection Plus III, mis on õrnatoimelisem. Kui tundlikkus on kadunud, võite taas jätkata küünehooldusvahendiga Intensive Therapy II.

Kasutamine:

Alustuseks peavad käed olema värskelt maniküüritud.
Kandke üks kiht Nail Tek Xtra aluslakina puhtale küünele. Aluslakina võite kasutada ka Nail Tek Foundation Xtra tasandavat aluslakki.
Kandke küünele kaks kihti värvilakki. Meie soovitame seda teha mitmel põhjusel. Esiteks, kuna küüned on eriti õrnad ravi algfaasis ja lühikeste küüntega tekib kiusatus kasutada sõrmeotsi, võib lakk maha kooruda ning küüs jääda kaitseta. Teiseks, kokkupuude veega, puhastusvahenditega ja muude loomuliku küüne vaenlastega võib kaasa tuua küünte lõhenemise ning vigastada küüne alusplaati. Värvilist küünelakki kasutades on mahakoorunud lakk kergemini märgatav, võimaldades lakita osa õigel ajal üle katta. Kolmandaks, värviline küünelakk suurendab nõrkade ja õhukeste küünte vastupidavust, kuni küüned muutuvad tugevaks ja terveks.
Kandke pealiskihiks veel 1-2 kihti Nail Tek Xtra küünehooldusvahendit.
Loomulike küünte kinnistamiseks ja kaitsmiseks kandke iga päev uuesti peale Nail Tek Xtra küünehooldusvahendit. Igapäevaselt pealekantav pealiskiht KINNISTAB JA KAITSEB küüneservi ja uut kasvavat küüneosa.
Eemaldage lakikihid 7 päeva pärast atsetoonivaba küünelaki eemaldajaga ning alustage uuesti eelpool toodud viie etapiga.

Olenevalt küünte kasvamise kiirusest võtab kogu ravimise ja tugevdamise protsess aega 4 kuni 6 kuud. Pärast seda jõuate Te hooldusfaasi, kus kasutatakse küünehooldusvahendit Maintenance Plus I.

Koostis: Toluene, Ethyl Acetate,Butyl Acetate, Nitrocellulose, Tosylamide/Formaldehyde Resin, Dibutyl Phthalate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Formaldehyde, Benzophenone-1, Hydrolyzed Heat Protein, Calcium Pantothenate, Violet 2 CI 60725

Salongid, kus müüakse Nail Tek tooteid:

Tallinn:Ilusalong Loren Kaupmehe 3 ja Tartu mnt 53; Ilusalong Madonna Narva mnt 13; Viru Hotelli Ilusalong Viru Väljak 4; Ilusalong Abigail Rävala 3/ Kuke 2 (Hotell Radisson), Ilusalong Isabel Müürivahe 15; Ilusalong Stiil Toompuiestee 4; Maakri Ilusalong Maakri 19/21; Ilusalong Pretty Pae 72; Salong + Sõpruse pst 201/203; Ilusalong Beauty Farm Faehlmanni 34; Ilusalong Bona Dea Pinna 19; Pirita Top Spa Ilumaailm Regati 1
Viimsi: Ilusalong Venus Randvere tee 11 (Viimsi SPA)
Tabasalu: Tabasalu Ilusalong Kooli Tee 1
Keila: Ilusalong Belle Jaama 11
Haapsalu: Ilusalong Plus Posti 37; Ilusalong Sharm Posti 26;
Kuressaare: Hotell Rüütli Ilusalong Pargi 12; Hotell Meri Ilusalong Pargi 16
Märjamaa: Ilusalong Pärnu mnt 13
Pärnu: Pärnu Hotelli Ilusalong Rüütli 44
Aravete: Iluteenuste tuba Piibe mnt 16;
Paide: Ilusalong Suur-Aia 25; Ilusalong Fookus Väike-Aia 5
Türi: Iluteenuste tuba Viljandi 4-40;
Tartu: Vanalinna Ilusalong Rüütli 22
Viljandi: Christina Ilusalong Tartu 11/Lossi29; Martina Ilusalong Lossi22; Ilusalong Merkos Posti 10;
Põlva: Ilusalong Iris Kesk tn 6;
Võru: Kesklinna Ilusalong Tartu tn 23
Rakvere: Ilusalong Helena Parkali 7
Narva: Ilusalong Kangelaste 2; Ilusalong Anna-Maria Lavretsovi 6; Ilusalong Imidz Puskini 19

Küsige Nail Tek küünehooldustooteid ka oma maniküürija käest.

Vaata kõiki tooteid