Avalehele
 
Nail Tek Maintenance Plus I 15 ml

Nail Tek Maintenance Plus I 15 ml

Toode on mõeldud tervete küünte hoidmiseks tugevate ja elastsetena.
See küünetugevdaja ja hooldusaine üheskoos on mõeldud pikaajaliseks hoolduseks, et hoida loomulikud küüned tervetena, tugevatena ja elastsetena. Väga vähestele on looduse poolt antud terved küüned. Need, kellele see õnn on antud, võivad alustada Maintenance Plus I küünehooldusvahendiga. ülejäänud jõuavad järk-järgult selle hooldusvahendini välja, kui kasutavad Nail Tek teisi küünehooldus tooteid.

Kasutamine:

Alustuseks peavad käed olema värskelt maniküüritud.
Kandke üks kiht Nail Tek Maintenance Plus I küünehooldusvahendit aluslakina puhtale küünele. Alternatiivselt võite kasutada ka Nail Tek Foundation I tasandavat aluslakki.
Kandke küünele kaks kihti värvilakki. Meie soovitame seda teha mitmel põhjusel. Esiteks, kuna küüned on eriti õrnad ravi algfaasis ja lühikeste küüntega tekib kiusatus kasutada sõrmeotsi, võib lakk maha kooruda ning küüs jääda kaitseta. Teiseks, kokkupuude veega, puhastusvahenditega ja muude loomuliku küüne vaenlastega võib kaasa tuua küünte lõhenemise ning vigastada küüne alusplaati. Värvilist küünelakki kasutades on mahakoorunud lakk kergemini märgatav, võimaldades lakita osa õigel ajal üle katta. Kolmandaks, värviline küünelakk suurendab nõrkade ja õhukeste küünte vastupidavust, kuni küüned muutuvad tugevaks ja terveks.
Kandke pealiskihiks veel 1-2 kihti Nail Tek Maintenance Plus I küünehooldusvahendit.
Loomulike küünte kinnistamiseks ja kaitsmiseks kandke iga päev uuesti peale Nail Tek Maintenance Plus I küünehooldusvahendit. Igapäevaselt pealekantav pealiskiht KINNISTAB JA KAITSEB küüneservi ja uut kasvavat küüneosa.
Eemaldage lakikihid 7 päeva pärast atsetoonivaba küünelaki eemaldajaga ning alustage uuesti eelpool toodud viie etapiga.

Koostis:Toluene, Ethyl Acetate,Butyl Acetate, Nitrocellulose, Tosylamide/Formaldehyde Resin, Dibutyl Phthalate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Formaldehyde, Camphor, Benzophenone-1, Hydrolyzed Heat Protein, Calcium Pantothenate, Violet 2 CI 60725

Salongid, kus müüakse Nail Tek tooteid:

Tallinn:Ilusalong Loren Kaupmehe 3 ja Tartu mnt 53; Ilusalong Madonna Narva mnt 13; Viru Hotelli Ilusalong Viru Väljak 4; Ilusalong Abigail Rävala 3/ Kuke 2 (Hotell Radisson), Ilusalong Isabel Müürivahe 15; Ilusalong Stiil Toompuiestee 4; Maakri Ilusalong Maakri 19/21; Ilusalong Pretty Pae 72; Salong + Sõpruse pst 201/203; Ilusalong Beauty Farm Faehlmanni 34; Ilusalong Bona Dea Pinna 19; Pirita Top Spa Ilumaailm Regati 1
Viimsi: Ilusalong Venus Randvere tee 11 (Viimsi SPA)
Tabasalu: Tabasalu Ilusalong Kooli Tee 1
Keila: Ilusalong Belle Jaama 11
Haapsalu: Ilusalong Plus Posti 37; Ilusalong Sharm Posti 26;
Kuressaare: Hotell Rüütli Ilusalong Pargi 12; Hotell Meri Ilusalong Pargi 16
Märjamaa: Ilusalong Pärnu mnt 13
Pärnu: Pärnu Hotelli Ilusalong Rüütli 44
Aravete: Iluteenuste tuba Piibe mnt 16;
Paide: Ilusalong Suur-Aia 25; Ilusalong Fookus Väike-Aia 5
Türi: Iluteenuste tuba Viljandi 4-40;
Tartu: Vanalinna Ilusalong Rüütli 22
Viljandi: Christina Ilusalong Tartu 11/Lossi29; Martina Ilusalong Lossi22; Ilusalong Merkos Posti 10;
Põlva: Ilusalong Iris Kesk tn 6;
Võru: Kesklinna Ilusalong Tartu tn 23
Rakvere: Ilusalong Helena Parkali 7
Narva: Ilusalong Kangelaste 2; Ilusalong Anna-Maria Lavretsovi 6; Ilusalong Imidz Puskini 19

Küsige Nail Tek küünehooldustooteid ka oma maniküürija käest.

Vaata kõiki tooteid